بتن آماده چیست؟

جز بهترین انتخاب ها جهت پروژه‌ های ساختمانی در هر شکل و مقیاس میباشد. جهت تولید بتن، آب و سیمان برای ایجاد خمیری چسبنده با یکدیگر مخلوط شده و جهت اتصال مصالح سنگی (ازجمله شن و ماسه) به کار می‌ روند و می‌ تواند شامل افزودنی‌ های معدنی و شیمیایی نیز باشد.

در تاسیسات تولید بتن آماده، نحوه این اختلاط با دقت مورد بررسی قرار می‌ گیرد تا فرآورده‌ ای با کیفیت، بادوام و با کارآیی مناسب تحویل مشتری داده شود.انتخاب کارخانه بتن معتبر که دارای سابقه درخشان بوده و از جدیدترین تجهیزات و فناوری‌ ها در تولید و حمل بتن استفاده کند، به معنای اطمینان از کیفیت بتن و استفاده از بهترین خدمات و پشتیبانی‌ ها است.

 

 

یکی از روشهای ساختمان سازی که امروزه در جهان به سرعت توسعه می یابد ساختمانهای بتنی است . بعد از انقلاب اسلامی به علت کمبود تیرآهن در نتیجه تحریمها و نیز گسترش ساخت و سازهای عمرانی در کشور ، کاربرد بتن بسیار رشد نمود . علاوه بر این موضوع ساختمانهای بتنی نسبت به ساختمانهای فولادی دارای مزایایی از قبیل مقاومت بیشتر در مقابل آتش سوزی و عوامل جوی ( خورندگی ) آسان بودن امکان تهیه بتن به علت فراوانی مواد متشکله بتون و عایق بودن در مقابل حرارت و صوت می باشند که توسعه روز افزون این نوع ساختمانها را فراهم می سازد .

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد، اگر سوالی در رابطه با این مقاله داشتید خوشحال میشویم پاسخگوی شما باشیم.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X